Wyjazdy konferencyjno-szkoleniowe:

Wierzymy, że odpowiednio zaplanowane szkolenie czy konferencja zawsze budzi zainteresowanie i zaangażowanie uczestników, a dzięki temu przynosi wymierne korzyści biznesowe dla Firmy. Za każdym razem staramy się, by niezależnie od tematu i poruszanych kwestii, organizowane przez nas szkolenie umożliwiło wymianę poglądów wśród jego uczestników i prowokowało do wymiany myśli. To część naszych obowiązków – stworzyć środowisko do możliwie najefektywniejszego przepływu informacji i wiedzy przekazywanej przez gospodarza eventu jego audytorium, a także między samymi słuchaczami.


Zajmujemy się organizacją wyjazdów konferencyjno-szkoleniowych od znalezienia odpowiedniego miejsca, wyposażonego w profesjonalny sprzęt, przez transport pracowników wysokiej klasy autokarami, aż po wachlarz atrakcji oferowanych podczas eventu. Wszystko dopasowane do budżetu i preferencji Klienta.


Zapewniamy obsługę techniczną oraz multimedialną wydarzenia. Opracowujemy kreatywne materiały konferencyjne. Dbamy także o odpowiedni wypoczynek pomiędzy wykładami, by każdy ze słuchaczy mógł przygotować się do przyjęcia kolejnej porcji wiedzy – smaczny, odpowiednio dobrany do okazji poczęstunek podczas przerwy kawowej znacząco podnosi komfort podczas szkolenia.


W przypadku dwudniowego szkolenia zadbamy o rozrywkę podczas wieczornej imprezy, która rozluźni atmosferę w takcie formalnego wyjazdu i da możliwość wymiany zdań w bardziej swobodnej atmosferze. Niezależnie od tego, czy będzie to oprawa DJ-ska, czy muzyka na żywo – nasza oferta zawsze jest w pełni dopasowana do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.

Food & Fun, ul. Spisaka 18, 02-495, Warszawa Telefon: 695-507-789, Email: a.kurek@foodnfun.pl

Copyright © 2000 - Dil group

Projekt i wykonanie : AsadWeb