Wyjazdy integracyjne:

Mamy pełną świadomość tego, jak ważny może okazać się wyjazd integracyjny zarówno dla kadry kierowniczej, jak i pracowników Firmy. To niepowtarzalna okazja, by zacieśnić więzy między współpracownikami i zbudować relacje, które podniosą jakość codziennej pracy, ale też wykreują i pozwolą utrzymać pozytywną atmosferę po powrocie do biura.


Zajmujemy się organizacją wyjazdów firmowych od A do Z. Nasze kompleksowe podejście obejmuje znalezienie odpowiedniego miejsca, transport pracowników wysokiej klasy autokarami oraz wachlarz atrakcji podczas eventu. Wszystko dopasowane do budżetu i preferencji Klienta.


Bierzemy odpowiedzialność za stworzenie unikalnego scenariusza wydarzenia i wcielenie go w życie od początku do końca.
Za zaplanowane zabawy integracyjne wręczamy nagrody, dyplomy, puchary, medale.


Kładziemy nacisk na rozwojowe warsztaty dla zespołów – ciekawy i angażujący team building to nasza specjalność. Uczestników zajęć uczymy czerpania satysfakcji z przynależności do grupy i umiejętnej współpracy w zespole. Jesteśmy pewni, że dobrze dobrane i przemyślane zabawy integracyjne wpływają na jakość przyszłej współpracy i komunikacji współpracowników.


Spośród wielu możliwych propozycji rozrywki, oferujemy atrakcje dodatkowe:

 

  • kuligi,
  • rajdy samochodami terenowymi/quadami,
  • paintball,
  • wieczory tematyczne,
  • biesiady przy ognisku


i wiele innych, specjalnie na życzenie naszych Klientów.


Wiemy również jak ważnym punktem wyjazdu jest impreza integracyjna, organizujemy więc niezapomniane wieczory taneczne z DJ-em, który rozgrzewa parkiet do czerwoności, tak by nie opustoszał on do samego końca zabawy.
Koordynujemy całe wydarzenie i stale pilnujemy, by wszystko szło zgodnie ze starannie opracowanym przez nas planem. Wszystko po to, by nasi Klienci na długo zapamiętali udany wyjazd integracyjny.

Food & Fun, ul. Spisaka 18, 02-495, Warszawa Telefon: 695-507-789, Email: a.kurek@foodnfun.pl

Copyright © 2000 - Dil group

Projekt i wykonanie : AsadWeb