Organizacja szkoleń i konferencji

Doskonale wiemy, jak ważne jest dobre zaplanowanie organizowanego szkolenia lub konferencji i ile pracy wymaga wdrożenie idealnego planu w życie. Przygotowując skrojoną na potrzeby Klienta agendę dokładamy wszelkich starań, by stworzyć środowisko przyjazne wymianie myśli i poglądów. Za każdym razem staramy się, by niezależnie od tematu szkolenia, stworzyć doskonałe warunki do dyskusji między prowadzącym a słuchaczami, a także by żaden techniczny problem nie zakłócił przebiegu wydarzenia.


Nasza firma zajmuje się holistyczną organizacją szkoleń i konferencji – od odnalezienia miejsca, które pomieści wymaganą liczbę słuchaczy, przez zapewnienie odpowiedniego zaplecza technicznego (nagłośnienie, oświetlenie, mikrofony, ekrany, rzutniki, monitory itp.), aż po projektowanie i wyprodukowanie materiałów graficznych (roll up, ulotka, zaproszenie, gadżety reklamowe itp.).


Zapewniamy także wyśmienity catering na przerwę lunchową, gdyż wiemy, że nic nie sprzyja wymianie poglądów lepiej niż krótka przerwa na kawę, herbatę lub drobny poczęstunek. Umiemy zadbać o odpowiedni relaks pomiędzy wykładami, by każdy ze słuchaczy mógł swobodnie podjąć dyskusję na temat nowo zdobytych informacji, ale też przygotować się do przyjęcia kolejnej porcji wiedzy, która na pewno przyniesie wymierne korzyści biznesowe dla Firmy.

Food & Fun, ul. Spisaka 18, 02-495, Warszawa Telefon: 695-507-789, Email: a.kurek@foodnfun.pl

Copyright © 2000 - Dil group

Projekt i wykonanie : AsadWeb