Catering okolicznościowyUrządzają Państwo duże przyjęcie rodzinne, garden party dla znajomych bądź imprezę integracyjną dla pracowników? Trudno wyobrazić sobie organizację wydarzenia, na które zaproszona jest większa liczba Gości, bez profesjonalnej obsługi gastronomicznej. I właśnie w takich sytuacjach z pomocą przychodzi Państwu Food & Fun! Oferujemy profesjonalny catering okolicznościowy, który skierowany jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Obsługujemy między innymi wesela, jubileusze, komunie i uroczystości szkolne, a także konferencje, bankiety, przyjęcia świąteczne oraz przerwy kawowe.


Nasze usługi obejmują nie tylko obsługę gastronomiczną w formie dostosowanego do charakteru wydarzenia cateringu okolicznościowego. Zajmujemy się także organizacją całego eventu - na Państwa życzenie przygotujemy oprawę muzyczną, udekorujemy miejsce imprezy oraz zapewnimy dodatkowe atrakcje dla Gości.


Jesteśmy otwarci na sugestie naszych Klientów. Możemy przyrządzić dla Państwa nasze autorskie dania, a także dostosować oferowany catering do konkretnych wymagań, opracowując indywidualne menu. Planują Państwo organizację imprezy okolicznościowej w Warszawie lub okolicach miasta? Z chęcią pomożemy w kompleksowym przygotowaniu całego przyjęcia.

 


Food & Fun, ul. Spisaka 18, 02-495, Warszawa Telefon: 695-507-789, Email: a.kurek@foodnfun.pl

Copyright © 2000 - Dil group

Projekt i wykonanie : AsadWeb